První zápas jsme dokázali urvat na naší stranu a tak jsme si připsali výhru Č.1 nad Berounem. Druhý zápas tak úspěšný nebyl a prohráli jsme o 60 bodů s celkem z Maďarska SK Györ. 
V pátek jsme odehráli pouze jediný zápas a to s Kralupami, kde po velmi vyrovnaném boji přišla nedisciplinovanost děvčat a tak jsme smutně prohráli v poslední čtvrtině o 15 bodů. Poté jsme měli volný večer a tak jsme s děvčaty vyrazili na týmovou večeři.
V sobotu nás opět čekal pouze jediný zápas a to o umístění na 5. Místě proti Mladé Boleslavi. Z mého pohledu nejkrásnější utkání z celého turnaje. Bohužel i tento krásný začátek měl smutný konec a díky zaspání startu 4. Čtvrtiny jsme podlehli o 9 bodů.

V neděli jsme se tedy utkali o co nejlepší umístění. První zápas jsme sehráli se Žďár nad Sázavou/ Znojmo. Vůbec nejhorší zápas, který jsme odehráli, nakonec skončil lépe pro nás. Výhra o 7 bodů.

Druhý zápas jsme odehráli proti týmu Aluskne. Litevský celek v nejmenší početní sestavě. (7 hráček). Litvu jsme nakonec porazili o 30 bodů. Loňská obhajoba 3. Místa nám bohužel nevyšla, ale s bilancí 3:3 jsme vybojovali krásné 6. Místo.

Pochvala patří děvčatům za bojovnost proti silnějším a vyšším celkům. Super výkony i přes občasné výpadky.

Dále bych rád za sebe i děvčata poděkoval rodičům za příspěvky pro to, abychom mohli odcestovat. Jako další bychom rádi poděkovali Soně Čechové a celým Hezkým domům za sponzorský dar pro mé děvčata. MOCKRÁT DĚKUJEME!!

Čechy a děvčata U19.