Kadetky U17

“Dvojičkou” s Litoměřicemi jsme uzavřeli polovinu základní části naší soutěže. Sobotní domácí utkání bylo hodně bojovné, ale musím holky pochválit za to, že nic nevzdaly a vytvářely na soupeřky tlak po celém hřišti. Na konci prvního poločasu jsme si sice vybrali slabou chvilku, ale o to více se nám vydařila třetí čtvtina, kde jsme si vybudovali slibný náskok, který jsme nakonec aktivní hrou udrželi až do konce. 

Druhý, nedělní zápas v Litoměřicích byl hodně podobný tomu sobotnímu, hezký basketbal v podání obou soupeřů, žádný z týmů se nedokázal urvat, ale i tak tahali domácí za kratší konec. Nadějí do koncovky jim dal pak podařený úsek v poslední čtvtině, kdy jsme trochu tápali v obraně a Litoměřice začaly stahovat náš náskok, ale pak jsme se opět rychle zkoncentrovaly a dokázaly jsme si zkušeně dojít i pro druhou výhru. 

SLUNETA – Litoměřice 61:51

Litoměřice – SLUNETA 52:59

V obou zápasech jsme se mohli spolehnout na precizní obranu, který si vybrala slabé chvilky, ale jinak fungovala, tak jak má – ale na druhé straně hříště nám chyběla přesnost v zakončení, ale na tom zapracujeme. 

Vláďa a Naďa