Dívky U15

Již v pátek se dívky U15 utkají v předehrávce s týmem z Trutnova. V prvním utkání jsme soupeře ubránili pod 70 body a právě kvalitní obrany doskok a rychlá hra dopředu by nás měla posunout k výhře. Soupeř však přijede s cílem nám prohru vrátit, a tak čekám vyrovnaný zápas do poslední minuty.

V sobotu pak v 17:30 přivítáme celek z Jičína, kterému máme co vracet, jelikož jsme na jejich palubovce prohráli rozdílem jediného bodu. Soupeř stále bojuje o účast v extralize, nicméně my se budeme chtít s rokem 2019 rozloučit domácí výhrou.

Přijďte nás podpořit, ať už v pátek od 18:15 na Specku či v sobotu od 17:30 na Dobětice!

Fidži a holky U15

U19 Juniorky

O víkendu se na domácí palubovce představí také holky, bojující v kategorii U19. Budeme hostit dva herně podobné celky, ale s rozdílnými výsledky. V sobotu přijede Brandýs, který nám šlape na paty v tabulce a jeho síla bude záležet na složení kádru, poněvadž někdy hraje více hostujících hráček z extraligy a někdy méně. Každopádně to bude těžký soupeř, kterému chceme vrátit porážku z první půlky základní části. V neděli pak budeme hostit také houževnatě hrající Mladou Boleslav, tým s velkým potenciálem a širokým kádrem, jehož hru táhne hlavně jedna hráčka, když se k ní tu a tam přidají i další, může Boleslav hrát vyrovnanou partii. Přijďte nás podpořit do haly na Doběticích v sobotu od 11.00 hod. a v neděli pak od 10.30 hod. Těšíme se na vaši podporu.

Vláďa a puberťačky U19J