U13 dívky se konečně představí na domácí palubovce

I dívky U13 se dočkaly a mohou pozvat přátelé, kamarády a příbuzné k dvojzápasu, který sehrají na domácí palubovce již tuto sobotu 26.10.2019. Proti nim bude stát pro nás známý a silný celek z Chomutova. Z minulé sezóny víme, že se budeme potýkat především s výškovým handicapem. Nesmíme nic podcenit aneb každý soupeř je hratelný a my se budeme snažit o co nejlepší výsledek a výhra bude jen třešničkou na dortu. Jeden tým = jeden cíl !!!

Za Vaši podporu budeme velice rádi, tak doražte v sobotu 26.10.2019 od 09.00 hod. a 11:00 hod. na Speciální školu, ul. Pod Parkem v ÚL. A my se Vám předvedeme v plné parádě.

V sobotu se těší                                                                                                                                                Čechino, Muška a kočky U13

Juniorky U19

Dva týdny uběhly jako voda a já, společně s „devatenáctkami“ bychom vás rádi pozvali na naše další domácí utkání. V sobotu se od 15.00 hod. střetneme s rezervou Trutnova, dle předchozích výsledků to bude nejspíš výkonnostně tým na naší úrovni, takže nás nečeká nic lehkého. V neděli hostíme tým Jablonce, kde můžeme také očekávat velkou bitvu, byť jsme jej v přípravě porazili celkem jasně, určitě od té doby udělal trenér s děvčaty velký pokrok a tomu odpovídají dosavadní výsledky. Těšíme se na vás v sobotu v 15.00 a v neděli v 10.00 hod. na Doběticích.

Vláďa a juniorky