Extraliga dívek U15

Vás zve na domácí utkání a to tuto sobotu na Dobětice za Lidl, kde přivítá celek HB Basket Praha od 10,00 hodin. Pokud chceme bojovat o účast na republice, nezbývá nám nic jiného, než vyhrát a čekat na klopýtnutí jiných celků. Nebude to lehké utkání, ale věřím, že děvčata nechají na hřišti vše a Vy budete jejím platným šestým hráčem. Dorazte a podpořte holky, kdy jindy když ne v sobotu na Doběticích - SLUNETA.

Gary, Dráža a kočky U15

Kadetky U17

Finálová skupina se nám přehoupla do druhé půle a kadetky nyní čekají odvety. Kdo nás sleduje pravidelně, tak ví, že jsme tuto nadstavbovou skupinu 6 nejlepších celků zahajovali v Brandýse a nyní budeme stejného soupeře hostit. V prvním zápase jsme dokázali zvítězit, a pokud naše svěřenkyně přistoupí k zápasu zodpovědně, tak věříme, že dokážeme Brandýs porazit i podruhé. Opět musím napsat, že to bude nejvíce o našich hlavách. Utkání začíná ve 12.30 hod. na Doběticích za Lidlem.

Vláďa, Naďa a bojovnice U17

S U12 v sobotu zajíždíme do Varnsdorfu k posledním zápasům této sezóny.

Věříme, že si to basketbalově užijeme, vyzkoušíme nějaké ty akce a přivezeme domu dvě vítězství. Pak už se budeme připravovat a těšit se na Easter Cup do Klatov. Buďte s námi.