Muži B

V příštím zápase nás čeká těžký soupeř, když zajíždíme 12.10. do Loun. Domácí zatím dostali dva výprasky o více než 50 bodů a tak čekáme, že proti nám si budou chtít napravit horší vstup do soutěže.

 

U13

O víkendu nás čekají další dvě utkání, tentokrát zajíždíme do Litoměřic, kde v sobotu (od 9 a 11 hodin) změříme síly s domácím Slavojem. Ten má za sebou dva zápasy na své palubovce proti Chomutovu, ve kterých uspěl jen z poloviny, neboť dokázal vyhrát pouze v prvním (37:33) a z druhého odešel poražen (32:42). Naším cílem je přivézt dvě vítězství a prezentovat se rychlou týmovou agresivní hrou. Doufáme, že nás k tomu bude opět hnát také početná divácká podpora. Těšíme se!

Péca a Sedlo

 

U19 – dívky

Tento víkend nás čekají 2 velmi důležité zápasy. V sobotu hostíme tým Sokol Nusle B  a v neděli hostíme BC Wizards DDM Praha. Jedná se o nejdůležitější zápasy pro nás. držte nám palce, aby se nám i tento víkend dařilo. My věříme v lepší výsledek pro nás.

Čechy

 

U15 – dívky

Tímto Vás zveme na naše první domácí utkání U15 liga děvčat k nám na Dobětice a to v sobotu hostíme celek Slovanka Praha od 14.00 a v neděli od 13,30 přivítáme celek USK Praha. Oba soupeři hrají atraktivní basketbal a naše holky doufám potvrdí rostoucí formu a nedají soupeřkám nic zadarmo. Pokud chceme pomýšlet na postup do extraligy nesmíme doma klopýtnout.

Vy ústečáci doražte a ukažte, že budete naším platným šestým hráčem.

Gary, Dráža a kočky U15

 

U13 – dívky

Holky U13 se konečně představí v zápase a to v neděli na Doběticích od 9 a 11 hod. Vzhledem k několika zranění dostanou prostor mladší hráčky, pro které to bude dobrá zkušenost do budoucna. Celek Chomutova první dvě utkání zvládl, když na své palubovce nedal šanci dečínským hráčkám. My budeme na domácí palubovce makat od začátku do konce a uvidíme, zda nám to přinese vítězství či ne.
Tímto zveme všechny naše fanoušky, aby dorazily na Dobětice a vytvořily nám domácí atmosféru.

Fidži