U17 – dívky

Konečně,  také nám začíná sezóna prvními domácími zápasy. Holky se už nemohou dočkat a já vlastně taky ne, protože neustále jenom trénovat je sice fajn, ale ten zápasový „náboj“ tomu chybí. Naše první domácí utkání sehrajeme sice v „azylu“ na Doběticích, ale vzhledem k tomu, že všechny holky tam trénují buď s mladšími, nebo staršími týmy, tak to nebude na škodu. Každopádně v sobotu od 14.00 hod. budeme hostit USK B. Soupeře neznáme, ale s hrou USK jsme se již setkali a nebylo to pro nás radostné setkání, nyní se ukáže, byť proti „béčku“, kolik práce jsme od té doby odvedli a kam jsme se posunuli. V neděli pak už na domácí půdě na „Specce“ hostíme Kralupy a stejně jako v neděli budeme chtít hrát rychle dopředu a kvalitně bránit, natrénováno máme, přípravné zápasy to dokázaly, tak teď to „jenom“ prodat.

Ladzy

U14 – dívky

Zdravíme naše fanoušky a fanynky, třetí víkend = třetí venkovní utkání. Tentokrát zajíždíme na palubovku jednoho z favoritů naší skupiny a to do Stodůlek na Spartu. Bohužel opět cestujeme v nekompletní sestavě a tak bude muset každá hráčka na hřišti ze sebe vydat maximum, abychom mohli být Spartě konkurenceschopný. Držte nám palce!

Fidži

U12 – dívky

V sobotu sehrajeme první turnájek- začínáme na půdě chomutovských levhartic. Během dne čekají holky tři zápasy, naším soupeřem bude Chomutov, Litoměřice a Varnsdorf.

Doufáme, že se nám podaří urvat nejedno vítězství. Držte nám palce.

Léňa a Muška