Muži B

A zase hrajeme venku, tentokrát v Litoměřicích, kdy se v pátek 26. 10. 2018 v hale Na Kocandě od 19,30 utkáme s hráči Slavoje. Rozhodně chceme vítězství abychom postoupili v tabulce o pár příček víš.

U19

Letos budeme poprvé v sezóně hostit soupeře na domácí palubovce. V sobotním utkání se střetneme s Děčínem v 9:00 a v nedělním utkání s Varnsdorfem v 9:30. Obě dvě utkání odehrajeme v hale sportcentrum Sluneta. Samozřejmě očekáváme z víkendu dvě vítězství, ale nebude to zadarmo, proto byste nás měli přijít podpořit a stát se tak naším šestým hráčem.

Bároš

 

U15

Tento týden odehrajeme dvojičku s Děčínem. Začínáme ve čtvrtek (25.10.) na domácí palubovce v 16:30 na kolejích. Pokračujeme v sobotu (27.10.) ve 13:00 v Děčíně na Maroldovce. Tato utkání bývají vždy plná napětí a bojů o každý míč a o každý centimetr palubovky. Často rozhodují detaily. Proto nás přijďte podpořit a buďte Vy ten rozhodující "detail".

Saša Novák

U13

Před dnem stého výročí založení republiky sehrajeme další dva zápasy krajské soutěže U13. V domácí hale kolejí přivítáme v sobotu od 10 a 12 hodin chomutovské Levharty. Ti jsou zatím v naší skupině s bilancí 3/1 za námi na druhé příčce. Naším jednoznačným cílem je zvítězit v obou utkáních. Opět dostanou šanci všichni hráči našeho kádru. Tedy kromě George a Žaldyho, kteří budou bohužel absentovat ze zdravotních důvodů. Ale budeme hrát i za ně.

Přijďte nás podpořit a zafandit!!!

Péca a Sedlo a kluci U13

U15 – dívky

Zdravíme naše příznivce, tímto Vás zveme na další kolo v lize U15 dívek. Čeká nás dvojička s Liťákem, a to tento pátek od 17,30 v Litoměřicích v Kalich aréně a v sobotu přivítáme soupeře od 16,00 na Doběticích. Určitě nás čeká boj o každý míč a doufám, že holky potvrdí soustředěnost na zápas až do posledního hvizdu rozhodčích.

Vás ústecké diváky čekáme opět v ochozech a určitě budete platným šestým hráčem. 

Gary, Dráža a kočky U15