U13 dívky

Tuto neděli 13. 10. 2019 zajíždí dívky U13 do Loun.

Zvát fanoušky na venkovní utkání nemá smysl, zafandí rodiče (řidiči), a že to umí pěkně. Ostatní prosíme, myslete na nás, držte nám palce, alespoň na dálku a my rozhodně nic nevzdáme a budeme se snažit urvat 2 výhry, i když proti nám nastoupí i děvčata hrající na výjimku.

Sportu zdar a basketu zvlášť.

Čechino, Muška a bojovnice U13

Dívky U15

Dívky U15 zajíždějí opět na palubovky soupeřů, tentokrát Jičína a Trutnova. Oba dva zápasy začínají v 10:00 a budeme se snažit odčinit předchozí dvě domácí prohry. Pokud budeme hrát rychle dopředu a nebudeme se bát atakovat kos, máme šanci přivést dobře výsledky.

Fidži a holky U15

Juniorky U19

Po výborném vstupu do sezóny, kdy jsme uhájili dvěma výhrami domácí palubovku, nás nyní čeká daleko těžší úkol, v sobotu zajíždíme do města Škodovky. Soupeře známe z přípravy, ale předpokládáme, že do soutěžního utkání půjde po hlavě, my tudíž nesmíme nic podcenit a hrát naši hru. V neděli pak hopsa hejsa do Brandejsa, který také známe, protože se potkáváme ve skupinách už několik let. Vzhledem k tomu, že se nám nakupily omluvenky, nebudeme ani v jednom zápase v kompletní sestavě, ale i tak věříme, že se s touto výzvou popereme a dokážeme sehrát kvalitní utkání.

Vláďa a juniorky