Muži B

To asi nejtěžší utkání Severočeské ligy odehrajeme v pátek 19. 10. 2018 v Městské sportovní hale v Chomutově s místními Levharty. Ti to myslí s postupem do vyšší soutěže velmi vážně, tým je posílen o tři bývalé hráče nejvyšší soutěže (Houška, Stria, Dolanský) a zatím zaznamenal tři jasná vítězství.

USK

Poprvé v téhle sezoně jedeme hrát ven, ale nebude to žádná hračka. Do zápasů vstupujeme z prvního místa v tabulce, tak před námi stojí výzva si tuto pozici udržet. V sobotu v 19:00 začínáme na palubovce ambiciózního Radotína, kde jsme v minulém roce v posledním zápase vyhořeli. O motivaci máme tedy postaráno. V neděli pak hrajeme od 13:00 proti Písku „B“, mladému dravému družstvu, které rozhodně není radno podcenit. Držte nám palce, aby se nám obě utkání povedla!

Víťa

U12

K dalším dvěma utkáním, tentokrát na venkovní hřiště, zajíždí chlapci z U12. Na své palubovce nás v sobotu od 9 a 11 hodin přivítá chomutovský tým, který se před čtrnácti dny, také ve své hale, rozešel smírně s Teplicemi, neboť se mu podařilo vyhrát pouze druhý zápas. I přes toto zakolísání nás rozhodně nečeká nic lehkého, každopádně o vítězství budeme bojovat. 

Zajda a Naďa

U17 – dívky

Další dva zápasy nás čekají tento víkend. Dobrou zprávou je, že jsou to opět domácí utkání, takže očekáváme opět velkou podporu v hledišti. V sobotním utkání, které hrajeme netradičně od 10.00 hod. na Doběticích (za Lidlem), přivítáme Basket Severočesko – tedy Varnsdorf. Tohoto soupeře známe, jelikož jsme se s ním střetli v přípravném utkání, musíme se opět připravit na vysoké hráčky a právě pokrytí pivotek soupeře bude klíčové.

V druhém utkání hostíme v neděli od 10.00 hod. Pastelku Mladá Boleslav. Pro nás také známý soupeř, oproti tomu sobotnímu je toto tým, který zakládá hru na menších a o to rychlejších hráčkách. Každopádně nás čekají dva soupeři, kteří nám nedarují nic zadarmo, a budeme muset podat zodpovědné výkony v obraně, abychom mohli pomýšlet na vítězství.

Ladzy

U14 – dívky

Zdravíme všechny fanoušky a fanynky dívek U14! Konečně jsme se dočkali prvních domácích utkání a to v sobotu od 12:30 proti Chomutovu a v neděli od 10:00 proti Mostu. Přijďte podpořit holky a vytvořit pravou domácí atmosféru. Těšíme se na Vás!

Fidži

U12 – dívky

V sobotu 20. 10. nás čekají první zápasy této sezóny v domácím prostředí. Přivítáme známé soupeře z Litoměřic, Chomutova a Varnsdorfu. Začínáme v 10,00 hod. Další zápas pak v 13,40 a poslední v 16,10 hod. Doufáme, že navážeme na výkon z Chomutova a urveme další vítězství. Přijďte zafandit. Těšíme se na vaši podporu v hledišti.

Léňa a Muška