Kočky U15 hlásí výsledky z ligové skupiny

v sobotu jsme zajížděli na Královku do Prahy proti celku USK a byl to boj o druhé místo v tabulce. Úkol zněl ubránit Nekolnou a to se podařilo. Problém byl jinde. Z obrouček se nám míče kutálely vena tolik neproměněných šancí jsme dlouho neviděli. Naštěstí soupeř na tom nebyl o moc lépe a tak se rozhodlo až v samotném závěru. Vítězství 71-66 se nám započítává do finálové tabulky extraligy.

Druhý den jsme zajížděli do Českého Brodu proti Slovance Praha. Zde bylo o co hrát nejen domácím, ale i nám. V případě naší výhry jsme posunuli do extraligy celek Litoměřic a v případě prohry bychom měli ve finálové tabulce o bod méně. Vstup do utkání se nám povedl na jedničku ( v šesté minutě vedeme 20-2 ). Snažili jsme se tedy zapojit již ve druhé čtvrtině hráčky z lavičky, ale jejich vlažný výkon dovolil soupeři ukrojit z náskoku na poločasový stav 49-37 pro náš celek. Po bouřce v šatně, se holky probrali a druhý poločas již dohráli s větším nasazením, jak v útoku , tak v obraně. Dokráčeli jsme si pro vítězství 97-67 a posunuli i celek z Litoměřic do extraligy.

V ligové tabulce základní skupiny jsme skončili na krásném druhém místě za mistrem z Hradce Králové ( https://www.cbf.cz/souteze/rozpis-utkani/rozpis_5032.html ). Tím jsme si zajistili postup do extraligy mezi nejlepších dvanáct celků republiky ( https://www.cbf.cz/souteze/rozpis-utkani/rozpis_5434.html ).

Další plány jsou jasné a to dostat se do top osmičky a zahrát si o mistrovský titul.

Budeme se těšit na Vaší podporu, která byla dost znát a byli jste naším platným šestým hráčem.

Sluneta, Sluneta, Sluneta je nejlepší, Sluneta je, Sluneta je, Sluneta je nejlepší.

Díky Gary, Dráža a kočky U15

U13 - dívky

V sobotu sehrála děvčata U13 dva zápasy proti Tygřicím z Loun. Věděli jsme, že Louny patří k celkům, které bychom měli porazit a tak šlo spíš o to, v jaké sestavě k zápasům nastoupíme, jelikož některé hráčky celý týden ležely v posteli s rýmou či teplotou. Do obou zápasů jsme vstoupili výborně a vždy o výsledku rozhodli během prvních minut. Louny se snažily, nicméně naše holky měly svůj den a tak ve druhém zápase dokonce pokořily stobodovou hranici.

 1. zápas SLUNETA - Louny 72:9
2. zápas SLUNETA - Louny 113:10

 Fidži a holky U13

Další dvě výhry pro tým U11

První skutečně venkovní zápasy dopadly pro holky U11 výborně. I přes okleštěnou sestavu se děvčata dokázala prosadit v utkání s Varnsdorfem, ve kterém postupně soupeři utekly a náskok pohodlně udržely až do konce. V utkání hned následujícím to byl boj s únavou, holky toho měly plné brýle, ale opět dokázaly zabojovat a dovést i toto utkání ke zdárnému konci. Zatím se nám v soutěži daří, po porážce s chlapci už holky sbírají pouze vítězství a i s hrou můžeme a jsme spokojeni.

Péťa a Šlája