První výlet pro USK

Ačkoliv máme za sebou čtyři domácí výhry, v tabulce máme zapsaná jen tři vítězství. Mariánské Lázně totiž odstoupili ze soutěže a jejich zápasy byly anulovány. My se ale neohlížíme a jedeme bojovat o dvě další výhry a tentokrát poprvé na palubovky soupeřů.

A hned nás čeká zkouška z nejostřejších a to na jihu Čech. Tam nás čekají dva typologicky velice podobné týmy preferující rychlý basketbal s nátlakovou, pohyblivou obranou. Naším hlavním cílem bude držet se naší hry a zabojovat o výhry.

Liga dívek U17

Vás tímto zve na své první domácí vystoupení a čekáme vaší podporu v sobotu od 11,00 přivítáme celek Říčan a v neděle celek z Prahy a to USK - B od 10,00 a to samo vždy na Doběticích za Lidlem. Naše družstvo nečeká nic lehkého, ale věřím, že holky podají svůj lepší výkon a body zůstanou doma.

Gary, Cipí a kočky Sluneťačky U17

Nadregion dívek U17

Hned po svých starších spoluhráčkách z týmu U17 A se na také a domácí palubovce představí i rezervní tým U17. V sobotu sehrajeme malé derby s rezervou Litoměřic a v neděli pak s Lovosicemi. Litoměřice zatím prohrály pouze jednou ze 4 zápasů a Lovosice už sehrály pět utkání, ale z nich posbíraly už 3 porážky. Náš celek má za sebou zatím pouze 3 utkání, ve kterých zatím nepoznal pocit porážky a tak to budeme chtít mít i po víkendu.