V sobotu jsme vyrazili do Plzně. Veděli jsme, že to nebude nic jednoduchého. Hráčky Plzně byly dravé a velmi dobře bránily a to se pak projevilo na naší rozehrávce. Trápil nás špatný návrat do obrany a tím pádem jsme dostávali jednoduché koše. My jsme se naopak na veškeré koše hodně nadřeli. A zápas bohužel prohráli.

Konečný výsledek 80:64

V neděli nás čekal soupeř Tygři Praha, který nás výškově prevyšoval. Do zápasu jsme vstoupili s mnohem větším nasazením a chutí po vítězství než v sobotu. Obrana byla mnohem lepší a dařilo se nám dávat jednoduché koše z rychlých protiútoků. Chce to ještě trochu ubrat na zbrklosti, ze které pak vznikají hloupé chyby a trochu více si vážit získaných míčů. A také se více řídit a poslouchat, co rádi trenér (ka). Zápas byl po celou dobu hodně vyrovnaný, ale bohužel prohra o 2 body (77:75) nás velmi mrzí. Holky, ale určitě za dnešek zaslouží pochvalu.

Ve finalové skupině může prohrát každý s každým a bude to ještě dlouha cesta. Pokud myslíme na postup, budeme muset urvat nějaké to vítězství i z venkovních utkání a hlavně udržet domácí neporazitelnost. Hlavy hore a jedeme dál Sluneta.

https://www.cbf.cz/souteze/rozpis-utkani/rozpis_6177.html

Cipí a Gary