SLUNETA Ústí nad Labem - Sokol Nusle 84:74

Body: Svobodová 20, Hnízdilová 18, Frišová 12, Hájková 9, Valachová 8, Salaková 6, Herišerová 5, Trieblová, Patočková a Humlová po 2.

V druhém zápase Chomutov jednoznačně porazil Mladou Boleslav a právě Pastelka MB byl náš další sobotní soupeř. Věděli jsme, že nás případná výhra posune téměř jistě na první či druhou příčku zajišťujicí postup do ligy a tak jsme také k zápasu přistoupili. V poločase jsme opět jako v předchozím zápase vedli o 16 bodů a tak jsem mohl dát v druhém poločase větší prostor střídajícím hráčkám, které odehrály většinu druhého poločasu. Soupeř, který přijel oslaben o 2 hráčky a další se mu bohužel zranily a už nedokázal vzchopit a my urvali druhé vítězství.

Basket Pastelka MB - SLUNETA Ústí nad Labem 60:99

Body: Svobodová 22, Hnízdilová 20, Frišová 12, Hájková 9, Salaková a Herišerová po 8, Valachová 6, Vaňková a Humlová po 4, Vondráčková, Rapková a Trieblová po 2.

V neděli se pak utkala družstva, která obě měla jistotu postupu. Chomutov byl od první minuty živější, běhavější a hrál s větší energií. My na co jsme sáhli, tak jsme zkazili, nicméně i tak jsme se dokázali v druhé i třetí čtvrtině soupeři přiblížit, nicméně v době, kdy jsme mohli soupeře dotáhnout jsme udělali hloupé chyby a soupeř vždy rychle odskočil do dvouciferného rozdílu a nakonec po zásluze vyhrál 82:56.

BK Chomutov - SLUNETA Ústí nad Labem 82:56

Body: Svobodová 17, Hnízdilová 9, Humlová 7, Herišerová 6, Hájková a Frišová po 5, Valachová, Salaková a Patočková po 2, Trieblová 1.

Fidži a holky U15

Fotogalerie ZDE.