U19 – dívky

Tento víkend nás čeká jediný zápas a to s naším rivalem BK Děčín. Soupeře jsme v sezóně již dvakrát porazili, a proto doufáme a pevně věříme v další úspěch. Stejně tak chceme navázat na naší vítěznou sérii 8:0 a prodloužit jí co nejvíce.

Čechy

Extraliga dívek U15

začíná pro naše kočky v sobotu v Havířově od 17,00 a v neděli v Ostravě od 9,00 hodin. Po dlouhé době se holky probojovaly mezi 12 nejlepších celků České republiky do extraligy a budou se dále prát o postup na republiku, kam postoupí nejlepších osm.

Doufáme, že do nového roku vkročíme tou správnou nohou a na SLUNETU přivezeme vítězství z venku. Havířov je pro nás velkou neznámou a Ostravě máme co vracet z loňského republikového utkání ze Strakonic, kde jsme podlehli o 5 bodů.

Držte nám palce i na dálku a my se popereme o každý míč.

Gary, Dráža a kočky U15

U13 - dívky

K dalšímu severočeskému soupeři vyráží děvčata U13 do Děčína, kde se v neděli utká s domacími hráčkami od 12:00 a 14:00. Válečnice z Děčína zatím nedokázaly v letošní sezoně vyhrát, nicméně odehrály několik vyrovnaných utkání a tak není radno je podceňovat. My se však vezeme na vítězné vlně a rozhodně nehodláme naši 8 zápasovou vítěznou šňůru přerušit. Rozhodne nasazení a koncentrovaný přístup všech hráček. Budeme rádi za Vaši podporu a tak neváhejte vyrazit do Armexsportcentra podpořit naše holky.

Fidži