Muži B: Malé derby

Další zápas hrajeme 16. 11. v Děčíně. Bude to těžký zápas, protože Děčín vstoupil do soutěže dobře a má pozitivní bilanci 5 výher a pouze 2 porážky.

Zdroj: www.basket-sluneta.cz

USK – Jedeme zabojovat o první místo

Další hrací víkend nás vyšle na Kbelskou a Benešovskou palubovku. V případě stoprocentní úspěšnosti se můžeme dotáhnout právě na Benešov, který okupuje první místo II. ligy.

Kbely se po roce vracejí do naší skupiny. Nepříjemný soupeř, který je typický tvrdou, jednoduchou hrou do koše, nepředstavuje nic snadného. Naším hlavním úkolem bude soustředit se jen a pouze na náš výkon a předvést co nejlepší obranu.

Pokud v sobotu uspějeme, utkáme se v Benešově s domácími o první místo v tabulce. Určitě se na toto utkání těšíme, protože zápasy s Benešovem jsou vždy pohledné. Dáme do obou zápasů všechno, abychom se posunuli na první místo!

Beny

U12 dívky

O víkendu pokračuje přípravná fáze soutěže U12. Jedeme do Varnsdorfu! Doufáme, že předvedeme to nejlepší a udržíme si letošní neporazitelnost.

Zápasů je relativně málo (1x za měsíc), tak holky často pomáhají v kategoriích U11 a U13, takže mají nahráno. Tým U11 táhnou, ve třináctkách získávají nové zkušenosti, které pak uplatňují ve své kategorii.

Léňa + Muška

Kadetky U17

Nadcházející víkend nás čeká „dvojička“ s Litoměřicemi. Děvčata se mezi sebou navzájem znají, ale i tak je to pro nás taková malá neznámá, poněvadž Litoměřice zatím podávají nevyrovnané výkony, na jedné straně dokáží porazit silné celky, ale také prohrát s těmi slabšími. Ale taktika bude stejná jako vždy, soustředit se hlavně na naši hru. Přijďte se podívat na naše zápasy v sobotu netradičně už v 10.00 hod. na „Specce“ a v neděli od 11.00 hod. v Kalich Aréně v Litoměřicích.

Vláďa

Dívky U14

Rádi bychom Vás pozvali na víkendová utkání týmu U14, která se odehrají tradičně na Doběticích. V sobotu od 14:00 vyzveme soupeře z Kralup, v neděli pak v 10:00 Sokol Kladno. Do obou zápasů jdeme jako favorité, nicméně neradno soupeře podcenit. Oba týmy hrají kvalitní basket a tak je na nás, abychom se vyvarovali hloupých ztrát a byli koncentrovaní v zakončení. Pokud se toto podaří, jsem si jist, že si připíšeme další dvě výhry.

  

 Fidži a holky U14